Proč si s námi usnadnit život?

Zbavte se povinností a ušetřete svůj čas na důležitější věci.

Naše úklidová firma vám umožní žít lépe, v čistém a zdravém prostředí.

O nás

Úklidu domácností a firem se věnujeme od roku 1997. Díky bohatým zkušenostem v oboru a široké nabídce služeb máme spokojenou klientelu v Praze i okolí. Zakládáme si na udržování vysoké úrovně úklidových prací a kladnému vztahu k ekologii i lidskému zdraví. Hlavně se ale vždy snažíme maximálně vyhovět individuálním přáním našich zákazníků, ať už se jedná o generální úklid nebo pravidelné uklízení. Náš tým v současné době reprezentuje 14 úklidových pracovníků, 5 specializovaných pracovníků, řidič, asistentka a celkem 4 lidi ve vedení společnosti.

Spočítejte si cenu za úklid na míru

Pravidelný úklid domácností

Dopřejte si dobrý pocit z čistého domova bez starostí. O běžný úklid vaší domácnosti se postarají spolehlivé hospodyňky s pomocí ekologických čisticích prostředků.

Pravidelný úklid firmy

Pomůžeme vám udržovat příjemné pracovní prostředí pro vaše zaměstnance. Sestavíme úklidové služby na míru pro kancelářské prostory i výrobní halu.

Generální úklid

Hloubkový úklid interiéru by se měl realizovat minimálně 2× ročně. S naší službou už ho nemusíte odkládat. Postaráme se o vše, na co si vzpomenete.

Úklid po stavbě

Už za 48 hodin od objednání odstraníme hrubé nečistoty po stavbě nebo rekonstrukci. Zbavíme vás vysokých nánosů prachu i pozůstatků barvy, cementu a spárovacích stěrek.

Kontaktujte nás

Pokud si přejete sestavit kalkulaci nebo máte jakékoliv jiné dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat.