Spočítejte si cenu za úklid na míru

Čištění koberců a čalouněného nábytku

je další nedílnou součástí úklidu vašeho bytu či kanceláře. Pravidelné čištění realizujeme nejčastěji spolu s komplexním generálním úklidem minimálně 2x ročně.

Pravidelný úklid domácností

Dopřejte si dobrý pocit z čistého domova bez starostí. O běžný úklid vaší domácnosti se postarají spolehlivé hospodyňky s pomocí ekologických čisticích prostředků.

Pravidelný úklid firmy

Pomůžeme vám udržovat příjemné pracovní prostředí pro vaše zaměstnance. Sestavíme úklidové služby na míru pro kancelářské prostory i výrobní halu.

Generální úklid

Hloubkový úklid interiéru by se měl realizovat minimálně 2× ročně. S naší službou už ho nemusíte odkládat. Postaráme se o vše, na co si vzpomenete.

Mytí oken

Dokonale čistá okna jsou klíčem k perfektně čisté kanceláři, domácnosti i obchodu. Pro perfektně čisté prostory doporučujeme mytí oken 3-4 ročně.

Úklid po stavbě

Už za 48 hodin od objednání odstraníme hrubé nečistoty po stavbě nebo rekonstrukci. Zbavíme vás vysokých nánosů prachu i pozůstatků barvy, cementu a spárovacích stěrek.

Čištění koberců a čalouněného nábytku

je další nedílnou součástí úklidu vašeho bytu či kanceláře. Pravidelné čištění realizujeme nejčastěji spolu s komplexním generálním úklidem minimálně 2x ročně. Hloubkovým čištěním odstraňujeme z koberců a veškerého čalouněného nábytku roztoče a různé typy mikroorganismů, které mají negativní vliv na naše zdraví. Pravidelným čištěním se také rapidně prodlužuje životnost. Zajímá Vás cena? Vyzkoušejte naší kalkulačku generálního úklidu!


Čištění koberců

je vhodné pro všechny běžné typy koberců z přírodních i syntetických materiálů, zátěžových koberců nebo koberce s dlouhým vlasem. Na čištění koberců používáme pouze profesionální extraktory nejmodernější techniky a osvědčené čistící prostředky, které nezatěžují životní prostředí a zároveň krásně provoní celý interiér. Schnutí je závislé na pokojové teplotě a větracích podmínkách. Obvykle 2-3h


Čištění matrací a čalouněného nábytku

je vhodné pro všechny typy matrací i sedacích souprav (latexové, pěnové, potažené propustným látkovým materiálem např mikrovlákno, froté a jiné klasické tkané materiály). Hloubkovým čištěním odstraňujeme z čalouněného nábytku roztoče a různé typy mikroorganismů, které mají negativní vliv na naše zdraví. Čištění doporučujeme realizovat alespoň 2x ročně. U alergiků a astmatiků 3-4x ročně. Schnutí je závislé na pokojové teplotě a větracích podmínkách. Obvykle 3-4h.

Koberce a čalounění jako nové!

Chcete mít čalouněný nábytek i koberce zase jako nové? Koberce jsou důležitou součástí interiéru a slouží také jako příjemný doplněk, o který je potřebné dostatečně pečovat, aby si zachoval stálé barvy i čistotu. A to samé platí i v případě čalouněného nábytku, který je obzvlášť citlivý na prach a nečistoty. Jak se o tyto interiérové prvky postarat, aby vás to nestálo moře času a sil?

Ať už jde o koberce a čalouněný nábytek doma či ve firmě svěřte veškerou péči profesionálnímu čištění koberců a čalounění. Získáte kompletní služby v oblasti čištění koberců a sedaček, díky kterým ušetříte čas i peníze. Můžete využít nejen ruční čištění koberců Praha 3, 4, 5, 6 a čalounění, ale i čištění hloubkové, které vás zbaví všech nečistot, prachu i mikroorganismů.

Čištění čalounění Praha jsou služby na míru zaměřené na veškerý čalouněný nábytek a matrace. V případě koberců se jedná nejen o čištění kusových koberců Praha, ale i ostatních druhů s pomocí nejmodernější techniky a osvědčených čisticích prostředků.

Profesionální čištění koberců Praha 8, 9, 10 a okolí včetně čištění čalouněného nábytku můžete využít i s generálním úklidem.

Proč právě naše úklidová firma?Kalkulačka

Předpokládaná cena generálního úklidu: -

Cena platí jen pro domácnosti v Praze, mimo Prahu individuálně.

Pro konkrétní cenovou nabídku nebo rezervaci termínu odešlete poptávku.Služby, které jsou součástí ceny generálního úklidu: seznam zde

Maximální celková velikost všech souborů je 3 MB.
Povoleny jsou pouze soubory ve formátu PDF a JPG.