Spočítejte si cenu za úklid na míru

Mytí oken

Dokonale čistá okna jsou klíčem k perfektně čisté kanceláři, domácnosti i obchodu. Pro perfektně čisté prostory doporučujeme mytí oken 3-4 ročně.

Pravidelný úklid domácností

Dopřejte si dobrý pocit z čistého domova bez starostí. O běžný úklid vaší domácnosti se postarají spolehlivé hospodyňky s pomocí ekologických čisticích prostředků.

Pravidelný úklid firmy

Pomůžeme vám udržovat příjemné pracovní prostředí pro vaše zaměstnance. Sestavíme úklidové služby na míru pro kancelářské prostory i výrobní halu.

Generální úklid

Hloubkový úklid interiéru by se měl realizovat minimálně 2× ročně. S naší službou už ho nemusíte odkládat. Postaráme se o vše, na co si vzpomenete.

Čištění koberců a čalouněného nábytku

je další nedílnou součástí úklidu vašeho bytu či kanceláře. Pravidelné čištění realizujeme nejčastěji spolu s komplexním generálním úklidem minimálně 2x ročně.

Úklid po stavbě

Už za 48 hodin od objednání odstraníme hrubé nečistoty po stavbě nebo rekonstrukci. Zbavíme vás vysokých nánosů prachu i pozůstatků barvy, cementu a spárovacích stěrek.

Mytí oken

Dokonale čistá okna jsou klíčem k perfektně čisté kanceláři, domácnosti i obchodu. Okna Vám umyjeme naším osvědčeným technologickým postupem za použití profesionálních pracovních pomůcek a certifikované čistící chemie. Pro perfektně čisté prostory doporučujeme mytí oken 3-4 ročně. Již řadu let zajišťujeme pro naše zákazníky běžné mytí oken, mytí oken po stavbě nebo rekonstrukci, výškové mytí oken s použitím pracovní plošiny. Běžným standardem je samozřejmě mytí rámů oken, parapetů, případně žaluzií. Mytí oken zajišťujeme ve všech letních i zimních obdobích. Běžné mytí oken naše firma zajišťuje od 15kč/m2. NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Výškové mytí oken: Zajišťujeme mytí oken na výškových budovách obchodních center, bytových domech, firmách, či rodinných domech. Zaměstnáváme tým horolezců a specializovaných pracovníků školených pro práci ve výškách. Termíny realizace objednáváme dle dohody se zákazníkem tak, aby mytí oken nenarušovalo chod společnosti. Výškové mytí oken naše firma zajišťuje od 25kč/m2. NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Snažíte se pečovat o okna ve svém domě, bytě či firemních prostorech, ale čas a další povinnosti jsou obvykle proti vám?

Profesionální mytí oken Praha 4, 5 a další okolí se postará o kompletní údržbu vašich oken v domácnostech, firemních i obchodních prostorech s pomocí osvědčeného technologického postupu, profesionálních pracovních pomůcek i certifikovaných čisticích prostředků. Samozřejmostí je mytí rámů oken, parapetů a žaluzií i výškové mytí oken. Ceník mytí oken vám sestavíme na míru na základě vašich individuálních požadavků. Mytí oken cena za m2 se pohybuje již od 15Kč a v případě výškového mytí oken od 25Kč.

Proč právě naše úklidová firma?

Kontaktujte nás

Pokud si přejete sestavit kalkulaci nebo máte jakékoliv jiné dotazy, neváhejte nás prosím kontaktovat.