Spočítejte si cenu za úklid na míru

Pravidelný úklid firmy

Pomůžeme vám udržovat příjemné pracovní prostředí pro vaše zaměstnance. Sestavíme úklidové služby na míru pro kancelářské prostory i výrobní halu.

Pravidelný úklid domácností

Dopřejte si dobrý pocit z čistého domova bez starostí. O běžný úklid vaší domácnosti se postarají spolehlivé hospodyňky s pomocí ekologických čisticích prostředků.

Generální úklid

Hloubkový úklid interiéru by se měl realizovat minimálně 2× ročně. S naší službou už ho nemusíte odkládat. Postaráme se o vše, na co si vzpomenete.

Mytí oken

Dokonale čistá okna jsou klíčem k perfektně čisté kanceláři, domácnosti i obchodu. Pro perfektně čisté prostory doporučujeme mytí oken 3-4 ročně.

Čištění koberců a čalouněného nábytku

je další nedílnou součástí úklidu vašeho bytu či kanceláře. Pravidelné čištění realizujeme nejčastěji spolu s komplexním generálním úklidem minimálně 2x ročně.

Úklid po stavbě

Už za 48 hodin od objednání odstraníme hrubé nečistoty po stavbě nebo rekonstrukci. Zbavíme vás vysokých nánosů prachu i pozůstatků barvy, cementu a spárovacích stěrek.

Pořádek na vašem pracovišti vyřešíme my

Zařídíme úklidovou službu, která vám ušetří čas na důležitější věci.

Pomůžeme vám udržovat příjemné pracovní prostředí pro vaše zaměstnance. Sestavíme úklidové služby na míru pro kancelářské prostory i výrobní halu. Poskytujeme proškolené pracovníky, používáme vlastní úklidové pomůcky. Zajistíme vám strojové čištění garáží nebo podlah. Veškerá úklidová chemie je zahrnuta v ceně.


Jak na pravidelně čisté prostředí

 1. Odeslání poptávky

  Řešíte úklid firemních prostor a zaujala vás naše nabídka. Odešlete formulář, my vaši poptávku do 24 hodin naceníme a ozveme se vám zpět.

 2. Nastavení služeb na míru

  Společně vyladíme, s čím konkrétním vám naše úklidová služba pomůže. Pokud si padneme do oka, ihned se domluvíme se na termínu první návštěvy.

 3. První dva úklidy

  Během první návštěvy se naše pracovnice seznámí s vašimi prostory a rozvrhne veškerou práci. Při druhém úklidu doladíme detaily, domluvíme výpovědní lhůtu a podepíšeme smlouvu.

 4. Dobře šlapající spolupráce

  Pravidelně u vás uklízíme v časech, které preferujete. Za zlepšenou pracovní morálku vašich zaměstnanců se zaručit nemůžeme. Že se budou každé ráno vracet do čistých a provoněných prostor, vám ale klidně slíbíme.

Proč svěřit firemní prostory právě nám?

Pravidelný úklid firmy

Rádi byste udržovali firemní či obchodní prostory v čistotě a zajistili tak zaměstnancům i zákazníkům komfort v podobě příjemného prostředí?

Věnujte se bez omezování vašich pracovním povinnostem a pro čisté a zdravé firemní prostředí využijte profesionální úklid firem Praha. Můžete se tak spolehnout na pravidelný a pečlivý úklid kancelářských prostor i výrobních hal s využitím moderních technologií a kvalitních úklidových pomůcek. Úklid kanceláří Praha a dalších firemních prostor je řešený na míru vašim individuálním potřebám.Kalkulačka


m2
Maximální celková velikost všech souborů je 3 MB.
Povoleny jsou pouze soubory ve formátu PDF a JPG.