Spočítejte si cenu za úklid na míru

Úklid po stavbě

Už za 48 hodin od objednání odstraníme hrubé nečistoty po stavbě nebo rekonstrukci. Zbavíme vás vysokých nánosů prachu i pozůstatků barvy, cementu a spárovacích stěrek.

Pravidelný úklid domácností

Dopřejte si dobrý pocit z čistého domova bez starostí. O běžný úklid vaší domácnosti se postarají spolehlivé hospodyňky s pomocí ekologických čisticích prostředků.

Pravidelný úklid firmy

Pomůžeme vám udržovat příjemné pracovní prostředí pro vaše zaměstnance. Sestavíme úklidové služby na míru pro kancelářské prostory i výrobní halu.

Generální úklid

Hloubkový úklid interiéru by se měl realizovat minimálně 2× ročně. S naší službou už ho nemusíte odkládat. Postaráme se o vše, na co si vzpomenete.

Mytí oken

Dokonale čistá okna jsou klíčem k perfektně čisté kanceláři, domácnosti i obchodu. Pro perfektně čisté prostory doporučujeme mytí oken 3-4 ročně.

Čištění koberců a čalouněného nábytku

je další nedílnou součástí úklidu vašeho bytu či kanceláře. Pravidelné čištění realizujeme nejčastěji spolu s komplexním generálním úklidem minimálně 2x ročně.

Vrátíme vašemu majetku čistou fasádu

Následky stavebních úprav odstraníme už za 48 hodin od objednání.

Odstraníme hrubé nečistoty po stavbě nebo rekonstrukci. Zbavíme vás vysokých nánosů prachu i pozůstatků barvy, cementu, lepidla a spárovacích stěrek. Postaráme se o voskování nebo impregnaci podlah i omytí fasády. Používáme spolehlivé chemické přípravky, stejně jako stroje na čištění podlah, extraktory na koberce a jinou úklidovou techniku.


Jak zajistit úklid po stavbě

 1. Odeslání poptávky

  Stavební firma po sobě neuklidila dostatečně a vy teď řešíte, co s tím. Odešlete formulář, my vaši poptávku do 24 hodin naceníme a ozveme se vám zpět.

 2. Nastavení podmínek

  Společně vyladíme, s čím konkrétním vám naše úklidová služba pomůže. Rozvrhneme postup a doporučíme dostatečně účinné chemické prostředky. Zároveň vyřešíme nezbytné pojištění proti rizikům při úklidu.

 3. Za 2 dny to lítá

  Už 48 hodin od objednávky se u vás můžeme dát se do díla. Postupujeme shora dolů a z povrchu pryč. To druhé se týká hlavně hrubých nečistot, nánosů prachu nebo pozůstatků barvy.

 4. Prostor (jako) nový

  Než vám uklizený prostor definitivně předáme, společně ho projdeme a zkontrolujeme. Na základě vašich připomínek odstraníme případné nedostatky, abyste byli opravdu spokojení.

Proč právě naše úklidová firma?

Úklid po stavbě

Máte obavy z nepořádku po stavbě, malování či rekonstrukci? Nedělejte si žádné starosti, protože na odstraňování hrubých a dalších nečistot máte možnost využít profesionální úklidové služby.

Tým zkušených pracovníků se pomocí spolehlivých a kvalitních chemických prostředků a moderní techniky postará o kompletní úklid po malování, úklid po rekonstrukci i stavbě včetně voskování a impregnace podlah nebo mytí fasády. Vše na míru vašim konkrétním požadavkům.Kalkulačka


m2
Maximální celková velikost všech souborů je 3 MB.
Povoleny jsou pouze soubory ve formátu PDF a JPG.